Nieuwe leeftijdsgroep: Leeuwkes

Beste ouders

Onze jeugdbeweging oversteeg vorig werkjaar de grens van 280 leden. Vooral onze jongste groepen zijn een groot succes. Om onze leden zo optimaal mogelijk te kunnen begeleiden werd er beslist de grootste groep, de Kabouters, vanaf komend werkjaar (2019 - 2020) op te splitsen.

Er komt een groep voor de kinderen uit het eerste leerjaar, genaamd Leeuwkes en een groep voor de kinderen uit het tweede leerjaar, die we Kabouters blijven noemen. Deze groepen zullen uiteraard apart functioneren en dus elk hun eigen leidingsgroep hebben. Met deze opsplitsing hopen we om onze leden zo goed als mogelijk te kunnen begeleiden in kleinere groepen. Wij kijken alvast uit naar komend werkjaar!

 

Heeft u hierover nog vragen, aarzel dan niet om ons te contacteren.

 

 

Met vriendelijke KSA- groeten

 

De voltallige leiding